Opinie

Bardzo kompletny, ciekawie zorganizowany kurs. Bogaty w medyczne słownictwo, ale też w wiele pomocnych filmików i nagrań. Polecam!

Polecam  z całego serca kurs język angielski medyczny podstawowy. Pracuję jako lekarz w Szwajcarii, głównie na oddziale ratunkowym, gdzie często zdarza mi się opiekować pacjentami anglojęzycznymi. Efekty zdecydowanie przerosły oczekiwania.

Generalnie jestem bardzo zadowolona z kursu, szczególnie, że polepszył to na czym mi najbardziej zależało czyli zasób słownictwa, ładna wymowa i ich swobodne użycie w wypowiedziach słownych oraz rozumienie specjalistycznych tekstów, więc pod kątem swobodnej komunikacji np.: podczas stażów zagranicznych jak najbardziej polecam. Brakowało mi jedynie komponenty czysto gramatycznej, więc jeśli komuś zależy na progresie w tej działce to musi to zrobić na własną rękę. Natomiast do utrwalania w wypowiedziach dotychczas nabytych umiejętności gramatycznych, ten kurs jest wystarczający.

Bardzo polecam kurs przygotowujący do zaliczeń z zakresu terminologii medycznej, pozwala uporządkować i usystematyzować zdobytą wiedzę. Miła atmosfera na zajęciach także mobilizowała do efektywniejszej pracy z językiem angielskim. Jeśli się nadal nie zdecydowałeś/łaś, nie zastanawiaj się ! Warto 😉