Opinie

Polecam, bardzo rzetelnie prowadzony kurs! Nieocenione bogactwo materiałów, używanie nowoczesnych aplikacji, a przede wszystkim nakierowanie zajęć na praktyczne używanie języka. Słowa uznania również dla lektorki; dla każdego było oczywiste, że nauczanie jest jej pasją.

Kasia, studentka pielęgniarstwa

Uczestniczyłam w kursie prowadzonym przez Stowarzyszenie Angielski w Medycynie. Coraz częściej pracuję z pacjentem zagranicznym, dlatego też tak ważne było dla mnie zbudowanie większej pewności siebie podczas codziennej rozmowy. Poznałam techniki komunikacji i wiele specjalistycznych słówek. Nabrałam też wprawy w prowadzeniu korespondencji. Z przyjemnością rekomenduję zajęcia prowadzone w zachęcający, a przede wszystkim praktyczny sposób.

Iwona (pielęgniarstwo)

Polecam ten kurs każdemu kto po nauce na studiach stracił kontakt z językiem angielskim. Oprócz poszerzenia wiedzy pozwala zbudować pewność siebie niezbędną do swobodnego używania języka w każdej sytuacji jakiej wymaga zawód lekarza.

Ola (lekarz stażysta)

Zajęcia językowe dostosowane do potrzeb i wymagań zarówno studentów uczelni medycznych jak i doświadczonych i starszych lekarzy i pielęgniarek. Miła atmosfera, materiały dostępne od zawsze, pomoc językowa w trakcie zajęć i po godzinach pracy. Zdecydowanie polecam chętnym do powtórki z języka jak i nauki od zera.

Lekarz stażysta Lila