Opinie

Kurs poleciła mi koleżanka lekarka, która brała w nim udział i muszę przyznać, że był strzałem w dziesiątkę. Wybrałam zajęcia indywidualne, które były dostosowane do mojego harmonogramu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu, zaprezentowanych materiałów i mojego postępu w stosowaniu języka angielskiego w codziennym życiu zawodowym. Na pewno polecę zajęcia każdemu medykowi, który będzie chciał poprawić swoje umiejętności językowe.

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego w ramach kursów prowadzonych przez Stowarzyszenie Angielski w Medycynie. To już mój kolejny kurs w tej szkole... i nie ostatni. Najlepsza szkoła języka angielskiego medycznego. Możliwość zajęć online i kursów indywidualnych dostosowanych do potrzeb, umiejętności, ram czasowych poszczególnej osoby. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny i w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam z całego serca lekcje - ”pełna profeska” 🙂 w bardzo miłej atmosferze nauczania i dużą cierpliwością do ucznia.

Bardzo polecam kurs “Angielski w Medycynie Rozszerzony“ - kurs indywidualny, online. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, przez kompetentną, świetnie przygotowaną prowadzącą w miłej atmosferze. Zajęcia różnorodne, z dostępem do platformy, z dużym naciskiem na słownictwo i stronę praktyczną - co bardzo istotne w kontakcie z pacjentami, personelem. Zajęcia online dostosowane do indywidualnych potrzeb, z możliwością dokonywania zmian, co zapewnia pewną swobodę i możliwość ciągłej kontynuacji zajęć. Kurs “Angielski w Medycynie” okazał się doskonałym narzędziem, dzięki któremu znacznie poszerzyły się moje kompetencje językowe, w zakresie słownictwa i gramatyki, przełamałam barierę językową w kontaktach z pacjentami anglojęzycznymi i studentami. Bardzo polecam powyższy kurs, a Organizatorom  gratuluję jego świetnego przygotowania. Specjalne pozdrowienie dla cudownej Lektorki - dziękuję za świetnie spędzony czas.

Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu angielski dla pielęgniarek. Pani lektor była bardzo sympatyczna i zarażała uśmiechem:). Na kursie bardzo podobała mi się dostępność platformy oraz możliwość pobierania materiałów. Polecam serdecznie dla osób, które chcą nauczyć się i utrwalić wiedzę medyczną w języku angielskim.