Opinie

Bardzo polecam kurs “Angielski w Medycynie Rozszerzony“ - kurs indywidualny, online. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, przez kompetentną, świetnie przygotowaną prowadzącą w miłej atmosferze. Zajęcia różnorodne, z dostępem do platformy, z dużym naciskiem na słownictwo i stronę praktyczną - co bardzo istotne w kontakcie z pacjentami, personelem. Zajęcia online dostosowane do indywidualnych potrzeb, z możliwością dokonywania zmian, co zapewnia pewną swobodę i możliwość ciągłej kontynuacji zajęć. Kurs “Angielski w Medycynie” okazał się doskonałym narzędziem, dzięki któremu znacznie poszerzyły się moje kompetencje językowe, w zakresie słownictwa i gramatyki, przełamałam barierę językową w kontaktach z pacjentami anglojęzycznymi i studentami. Bardzo polecam powyższy kurs, a Organizatorom  gratuluję jego świetnego przygotowania. Specjalne pozdrowienie dla cudownej Lektorki - dziękuję za świetnie spędzony czas.

Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu angielski dla pielęgniarek. Pani lektor była bardzo sympatyczna i zarażała uśmiechem:). Na kursie bardzo podobała mi się dostępność platformy oraz możliwość pobierania materiałów. Polecam serdecznie dla osób, które chcą nauczyć się i utrwalić wiedzę medyczną w języku angielskim.

Bardzo serdecznie polecam kurs rozszerzony z języka angielskiego medycznego - świetna inwestycja w rozwój naukowy i językowy, mnóstwo konwersacji, przydatnych zwrotów. Nie spotkałam się do tej pory z tak dobrze stworzonym pod względem materiału i kompleksowości kursem. Wrócę na kurs w kolejnej edycji, by dalej kontynuować naukę:-).

Najlepszy kurs angielskiego (medycznego i ogólnego), jaki miałam do tej pory. Nauka w profesjonalnej, przyjaznej atmosferze. W końcu trafiłam na lektora, który miał wiedzę, jakie tematy, słownictwo, gramatyka będą mieć zastosowanie w praktyce.

Będę kontynuować kurs w Państwa szkole z całą pewnością. Polecam!